Władze Fundacji

Zespół Fundacji tworzą wspaniali ludzie z otwartym sercem, zaangażowani, z czułością podchodzący do dzieci, z dużym bagażem zawodowego doświadczenia oraz ogromną chęcią do pomocy, wsparcia, jak również oddania innym.

Ich działania, pomoc i zaangażowanie są dla nas bezcenne.

Najściślejsze grono współpracowników tworzą strażacy, dyrektorzy jednostek oświatowych, przedsiębiorcy i prawnicy, których doświadczenie zawodowe i życiowe pozwala realizować naszą Pasję Pomagania.

Zarząd Fundacji

Emilia Karpicka Jadczak - Prezes Fundacji
Opiekun Dziecięcej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Łódź Mikołajew.
Strażaczka, oddana swojej pasji. Mama 3 dzieci i najwspanialsza "mama" małych strażaków.
Otwartością serca, uśmiechem, pomysłami, swoją dobrocią i doświadczeniem zdobywa serca dzieci, rodziców i strażaków. Obcasy zmienia na ciężkie buty, firmowy strój na mundur i tak spełnia swoje marzenia. To człowiek instytucja, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha ludzi i w nich zaszczepia swoje pasje.

Odpowiedzialna za foundraising, realizację programów edukacyjno-oświatowych i szkoleniowych.

Magdalena Cisło - Wiceprezes Fundacji
Z wykształcenia ekonomistka, ukończyła wydział Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.
Na co dzień właścicielka firmy informatycznej, mama 3 dzieci.
Odpowiedzialna za kontakt z beneficjentami, za procedury, regulaminy, rozliczenia, sprawozdania oraz marketing i PR.

Prywatnie miłośniczka zumby oraz zdrowego stylu życia i wewnętrznej harmonii.

Ireneusz Wieczorkiewicz - Sekretarz Fundacji
Strażak od 34 lat. Bezkompromisowy w walce z ogniem. Oddany swej pasji. Straż to jego drugi dom, bez niej nie potrafiłby żyć. Konsekwentny w działaniach, wspaniały człowiek i przyjaciel. To człowiek, na którego zawsze można liczyć.
Odpowiedzialny za fundacyjne centrum dowodzenia podczas realizacji projektów oraz zarządzający czynnikiem ludzkim.

Miłośnik sportów wodnych, muzyki lat 80 i śledzenia wiadomości gospodarczych.

Rada Fundacji

Leszek Janowski