Biżuteria strażacka

Specjalnie dla Fundacji została przygotowana spersonalizowana linia limitowanej autorskiej biżuterii o charakterze strażackim, stworzona przez łódzką projektantkę biżuterii Dorotę Tomaszewską www.dorotatomaszewska.com
Uproszczone wzory oraz oryginalne formy i kształty pozwalają przemienić strażackie atrybuty w postać oryginalnej biżuterii.
Elementy wytworzone są ze stali szlachetnej i sznurka jubilerskiego o regulowanej wielkości, którą łatwo dopasować do ręki.
Ręcznie szlifowane i polerowane na wysoki połysk dają efekt niecodziennego dodatku.
Ta piękna biżuteria dedykowana jest dla małego i dużego strażaka, dla dziewczyny i chłopaka, dla fanów straży pożarnej i przyjaciół fundacji, którą można nosić na co dzień i od święta. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do zakupów.
Biżuteria to dodatek, który jest przecież idealnym pomysłem dla siebie, ale również na prezent dla bliskiej osoby.

Nasza biżuteria pakowana jest zawsze w dekoracyjny woreczek z czerwonej organzy z wizytówką z logo marki.
Kupując tą biżuterię wspieracie Państwo działania statutowe fundacji.

Biżuteria może być dodatkowo przyozdobiona oryginalnym czerwonym „chwościkiem”, który ubarwia ją i nadaje swobodnego charakteru.

bizuteria_strazacka

W ofercie posiadamy

bransoletka na sznurku STRAŻ

bransoletka na sznurku ODCINEK